DETAJET/ Zjarr në katin e shtatë të një banese në Tiranë, shpëtohet një grua

Një banesë në katin e 7-të të një pallati në Tiranë është përfshirë nga flakët. Ngjarja ka ndodhur në zonën e Shallvareve.

Mësohet se, forcat zjarrfikëse kanë mbërritur në kohë duke bërë të mundur shuarjen e flakëve dhe kanë shpëtuar gruan, e cila është dërguar në spital për ndihmë mjekësore pasi ka patur pak probleme nga tymi./albeu.com

Vijon…


Shtuar 18.05.2021 15:49