Zjarr masiv në Zvërnec të Vlorës, era favorizon flakët (VIDEO)

Një zjarr i madh ka rënë në Zvërnec të Vlorës, raporton albeu.com.

Flakët kanë përfsirë sipërfaqe të tëra, ndërsa era po e favorizon duke rrezikuar të përparojë edhe me shumë.

Forcat zjarrfikëse kanë mbërritur në vendngjaje dhe po punojnë për shuarjen e zjarrit./albeu.com


Shtuar 8.09.2021 13:25

Tags: ,