Zgjedhjet e PD! Mbyllet numërimi i votave në këtë qytet, fiton Agron Shehaj

Vetëm pak minuta më parë është mbyllur numërimi i votave në Selenicë.

Mësohet se fitues në këtë zonë ka rezultuar Agron Shehaj me 17 vota më shumë se kreu aktual i Partisë Demokratike, Lulzim Basha.

Agron Shehaj ka marrë 119 vota, Lulzim Basha ka marrë 102 vota, Fatbardh Kadilli dhe Edith Harxhi kanë marrë nga një votë secili.

 

 

Shtuar 13.06.2021 19:56