Vrau me thikë vëllain 23-vjeçar, identifikohet autori dhe viktima në Dibër

Identifikohet viktima dhe autori i krimit në Dibër, ku vëllai vrau vëllanë.

Ngjarja e rëndë ndodhi në fshatin Allabegi të Maqellarës.

BW raporton se 26-vjeçari Florian Tonuzi ka vrarë me thikë vëllain e tij 23-vjeçarin, Benard Tonuzi.

Deri më tani nuk dihen rrethanat e ngjarjes në fjalë, ndërkohë që policia ka shpallur në kërkim autorin e krimit.

Shtuar 29.04.2021 08:04