Voton Agron Shehaj, bashkëshortja elegante i merr vëmendjen (FOTO LAJM)

Agron Shehaj është një sipermarres i suksesshem, por pak i njohur i cili ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve me fushatën e tij si kandidat i PD.

Shehaj ka shkuar ditën e sotme për të votuar i shoqëruar nga bashkëshortja e tij e cila nuk e pati të vështirë t’i marrë vëmendjen kandidatit me elegancën që përcillte.

Agroni ka shpërndar në Instagram fotot me bashkëshorten pranë kutisë së votimit dhe ka marrë një lum me komente positive./albeu.com/


Shtuar 25.04.2021 15:24