“Votat i bletë”, sherr me grushta mes anëtarëve të PS-së dhe PD-së në Manëz

Një sherr ka ndodhur mbrëmjen e  sotme në Manëz, ku kryetari i PS-së në këtë zonë është përplasur me nënkryetarin e PD-së në Durrës, Gaz Luku.

Ky i fundit është shoqëruar në polici, ndërsa ai është edhe bashkëshorti i kandidates së PD-së në Manëz, Manjola Luku.

Konflikti ka filluar me ofendime pas akuzës së Gaz Lukut se votat janë blerë, ndërsa në fund ka përfunduar në përleshje fizike. /albeu.com/

 

 

Shtuar 27.04.2021 21:36

Tags: , , ,