Spektakël në Madrid, realizohet supergol (VIDEO)

Karim Benzema i ndodhur brenda zonës ka barazuar shifrat në 1-1 ndaj Chelsea.

Veprimi i tij është magjik pasi stopon topin me kokë, nuk mendohet dhe fluturimthi me gjysmë kthesë shqyen portën e Chelsea duke barazuar.

Shtuar 27.04.2021 21:31