Vlora besnike ndaj socialistëve, por mësoni sa vota fitoi Rama

Teksa Partia Socialiste po bëhet gati për të shpallur fitoren në sheshin Skëndërbej, edhe në qytetin e Ramës, Vlorën fituese është shpallur PS.

Por si u ndanë votat në këtë qark?!

Sipas të dhënave të bëra publike nga KQZ, rezulton se me numrin më të madh të votave është Edi Rama me 2141 vota,  i ndjekur nga Anila Denaj me 1254 dhe në vend të tretë Damian Gjiknuri me 1240 vota.


Shtuar 27.04.2021 16:30