As Balla, as Kushi: Kush nga kandidatët e PS kryesoi me më shumë vota në Elbasan

Pas përfundimit të numërimit të të gjitha kutive në Elbasan, Partia Socialiste ka dalë forcë e parë duke siguruar 8 mandate, e ndjekur nga PD me 6 mandate.

Votuesit kanë mbështetur më shumë kandidatin Besion Ajazi i cili siguroi 4836 duke lënë pas Taulant Ballën dhe Evis Kushin./albeu.com

Shtuar 27.04.2021 16:24