Vinin “gjoba” dhe shpërndanin mall, dalin emrat e të arrestuarve të grupit që shkatërroi policia

Detaje të reja janë zbuluar nga operacioni i zhvilluar ditën e djeshme në Tiranë. Në pranga ranë pesë persona, pas finalizimit të operacionit tek Liqeni i Thatë në kryeqytet.

Të arrestuarit janë: Devjs Dosti , Redian Bega, Klodian Cupi , Hektor Qirjazi. Ky i fundit bëhet me dije se ishte në kërkim nga autoritetet italiane shkruan abcnews.al.

Grupin e goditur policia e cilëson si të rrezikshëm. Të arrestuarit akuzohen për gjobëvënie dhe shpërndarje të lëndëve narkotike në doza të vogla në disa zona në kryeqytet.

 

 

 

Shtuar 13.04.2021 09:46