VIDEO/ Po hanin biftekë në restorantin buzë rruge, makina përplaset me tavolinën e klientëve

Të hënën, klientët të cilët ishin ulur në një restorant dhe po hanin biftek në Selanik përjetuan momente tmerri kur ndodhi një aksident automobilistik pikërisht pranë vendit ku ata po hanin.

Siç shihet në videon e kapur nga kamerat e sigurisë, teksa tavolinat e restorantit që ndodhet në rrugën B Asileos Georgiou ishin plot, një makinë ka përplasur një automjet të parkuar pikërisht pranë trotuarit.

Klientët, për fat të mirë nuk u lënduan, u ngritën në këmbë duke u përpjekur të kuptonin se çfarë kishte ndodhur.
Për momentin mbetet e paqartë se çfarë ka ndodhur dhe pse drejtuesi i makinës që shkaktoi aksidentin ka humbur kontrollin./Albeu.com


Shtuar 19.09.2023 10:57