VIDEO/ 2 gola në 2 minuta, Manchester United “trondit” mbrojtjen e Nottingham

Ndeshja mes Manchester United dhe Nottingham Forest është duke dhuruar spektakël.

Pas më shumë se 20 minutave qetësi, “djajtë e kuq” kanë gjetur rrugën e rrjetës 2 herë rradhazi, si fillim me Rashford e më pas me Anthony Martial.

SHIKONI GOLAT: 

/albeu.com