Vetëm 25 vjeç! Kush është i riu që u vra në masakrën e Velipojës pas sherrit për shezlonga (FOTO LAJM)

Një krim i rëndë ka ndodhur në Velipojë në orët e para të mëngjesit të sotëm ku kanë vdekur 4 persona dhe janë lënduar 2 të tjerë, gjendja e të cilëve ende nuk dihet.

Një ndër viktimat e këtij krimi të rëndë është edhe 25 vjeçari Xhovan Gocaj dhe vëllai i tij Edmond Gocaj.

Në foton e mëposhtme është viktima, Xhonan Gocaj, vetëm 25 vjeç.  Ngjarja e rëndë ka ndodhur në orët e para të mëngjesit, ku pas një debate për shezlonga, janë vrarë 4 shtetas dhe plagosur 2 të tjerë.