Vëllezrit Higuain dhurojnë spektakël në MLS (VIDEO)

Vëllezrit Gonzalo Higuain dhe Federico Higuain të cilët luajnë për Inter Miami në MLS kanë dhuruar spektakël, shkruan Albeu.com.

Federico i jep një super asist Gonzalo Higuan me këtë të fundit që dërgon topin në rrjetë. Për më shumi shikoni videon. /albeu.com/

Shtuar 21.05.2021 10:25

Tags: , ,