Upss! Sheila bën aludimin e fortë: Semi pëlqen Donaldin (FOTO LAJM)

Afrimiteti i Semit me Donaldin është diskutuar tepër, si mes banorëve të “Big Brother”, ashtu dhe në publik.

Së fundmi, Sheila ka aluduar se ekziston mundësia që Semi të këtë një pëlqim të fshehtë për Donaldin, ndërsa ky i fundit e sheh si shoqe apo si motër.

Gjatë një bisede mes vajzash, Paloma, Fifi, Arjola dhe Monika e kanë mbështetur mendimin e saj.

Ato shprehen se Semi është shumë e afërt me Donaldin, por e distancuar nga pjesa tjetër e banorëve.


Shtuar 17.10.2021 10:03