U bullizua në Tik Tok, detaje nga ngjarja e rëndë në Durrës, flasin familjarët: Fotot ia shpërndau kushërira

Detaje të reja janë zbuluar lidhur me ngjarjen e rëndë, ku një 41-vjeҫare nënë e tre fëmijëve, i dha fund jetës duke kosnsumuar fotoksinë, pasi u bullizua në rrjetet sociale.

Mësohet se kushërira e të ndjerës, ka shpërndarë foto të viktimës në rrjetin social Tik Tok.

Bashkëshorti dhe djali jetojnë Itali dhe natën e vitit të ri, gruaja i ka kërkuar që të jenë të gjithë në shtëpinë e tyre.

Djali është rrëfyer para kamerave, se e ëma kishte pranuar gjëndjen e saj të rënduar emocionale dhe e kishte paralajmëruar se do të vriste veten.


Shtuar 5.01.2024 15:35