U bë nënë për herë të tretë, Sara Hoxha zbulon emrin e veçantë që ka zgjedhur për vajzën (FOTO LAJM)

Sara Hoxha ka zbuluar emrin e vajzës që solli në jetë pak ditë më parë. Trashëgimtarja e Top Channel ka publikuar një fotografi, ku shfaqet një tortë me detaje rozë, sipër së cilës është shkruar emri Rüya Roe. Rüya është fjalë turke dhe do të thotë ëndërr. “Rüya. Një ëndërr, një vizion.”, ka shkruar ajo.

Pak ditë më parë, Sara publikoi dhe fotografitë e para pas lindjes, një para lindjes, një tjetër me Ledionin në sallën e operacionit dhe një letër shumë prekëse nga e motra, Lori. Rüya është fëmija i tretë i dyshes së njohur pas djemve, të cilët i kanë quajtur London dhe Roman.


Shtuar 6.10.2022 21:26

koment