U arrestua apo jo? Konkurenti i “Për’puthen” reagon për herë të parë

Një video e Princ Mile teksa arrestohet nga Policia e Shtetit ka bërë xhiron e rrjetit ditën  e sotme.

Konkurrenti i “Për’puthen” shihet duke u shoqëruar së bashku me disa djem të tjerë për në Komisariat, por deri më tani nuk janë bërë me dije detaje të tjera lidhur me arsyen.

Por videoja mesa duket ëshët xhiruar kohë më parë, pasi vetë konkurenti ka publikuar një video tjetër sot teksa ndodhet në ambientet e Top Channel. Në videon e publikuar prej tij, shafqen edhe dy personazhë të tjerë të programit, Ola dhe Murati.

24-vjeçari u bë pjesë e programit të dashurisë në muajin shkurt të këtij viti, por nuk dihet ende se cila ka qenë shkelja e ka dërguar të riun në Komisariat.