Tronditet Italia, burri godet 37 herë me thikë të dashurën shtatzënë

Giulia Tramontano u qëllua për vdekje me 37 plagë me thikë, dy prej të cilave fatale në qafë.

Kjo u zbulua nga autopsia e kryer në trupin e gruas së vrarë, në muajin e shtatë të shtatzënisë, në Senago nga i dashuri i saj Alessandro Impagnatiello.

Një ngjarje e cila tronditi opinionin publik në Itali.

Nga analizat rezultoi gjithashtu se 29-vjeçarja nuk ka tentuar të mbrohet.

Plagët me thikë ishin thuajse të gjitha në pjesën e sipërme të trupit, duke përfshirë edhe fytyrën, dhe njëra e ka prekur në mushkëri, ndërkohë që nuk ka shenja të plagëve me thikë në stomak.


Shtuar 9.06.2023 17:34