Tërmeti dëmton banesat në Lezhë (VIDEO)

Lëkundje tërmeti u regjistruan reth një orë më parë në Lezhe me  magnitutë reth 5.1 ballë.

Tërmeti u ndje edhe në qytetet e tjera si Shkodra apo dhe Tirana.

Ndërkohë, tërmeti ka shkaktuar edhe dëmet e para.

Në një video në rrjetet sociale, qytetari tregon momente plasaritjet e mureve. /albeu.com/


Shtuar 18.10.2021 00:15