Të shtëna me armë në Shkodër (VIDEO)

Një person ka qëlluar me armë zjari drejt një lokali në pronësi të shtasit N.D për motive të dobëta.

Sipas policisë, shtetasi me inicialet K.K është shpallur në kërkim.

Njoftimi i policisë:

Qëlloi me armë zjarri për motive të dobëta në drejtim të një lokali, policia identifikon dhe shpall në kërkim autorin.

Më datë 21.01.2022, rreth orës 20:40, në lagjen Skënderbeg, shtetasi K. K. ,për motive të dobta ka qëlluar me armë zjarri në drejtim të një lokali “Bar-Kafe” në pronësi të shtetasit N. D.

Nga verifikimet paraprake nuk ka persona të lënduar.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Shërbimet e Policisë po krehin zonën me qëllim kapjen e autorit. /albeu.com/

Shtuar 21.01.2022 21:56