“Të kam dashur dhe te dua!”, komenti i thellë i Grida Dumës për Ramën (VIDEO)

Demokratja Grida Duma e ftuar në Goca dhe Gra këtë të shtunë në Top Channel ka një nga shprehjet më të komentuara të kryeministrit Edi Rama.

“Të kam dashur dhe te dua! Nuk di si të të ndihmoj, të dua përballë, por dua të rilindësh”, i është drejtuar Rama kreut të PD-së, Lulzim Basha.

Ajo është shprehur se ka qenë një gënjeshtër nga ana e Ramës dhe se është një njeri që nuk e duan dhe kërkon dashuri.

“Njeriu që pëlqehet më shumë se mashtron është ky, që fiton klikime vetëm se thotë spekulime mashtrime. Nuk është inside, por shkon në një lexim psikologjik të personit, e keni të qartë se kush bërtet të dua të dua është një njeri që pikë së pari se duan”, tha Duma./topchannel/


Shtuar 13.11.2021 15:38