Të dy të famshëm, Arbana zbulon diferencën mes saj dhe Eduartit dhe nuk i pëlqen aspak (FOTO LAJM)

Arbana Osmani është duke u përgatitur për nisjen e “Big Brother Vip”, që nis në tetor por një nga pyetjet që po i bëhet më shpesh këto kohë duket se s’ka të bëjë fare me shoun.

Fansat e moderatores janë të shqetësuar sesi do ia bëj ajo të shkojë në punë, kur ka një bebe të vogël që është aq i lidhur pas saj.

Ne një citat të postuar në Instastory, Arbana në fakt thotë diçka që e dimë të gjitha: kjo pyetje nuk u bëhet kurrë burrave. Dhe as burrit të Arbanës nuk i thotë njeri si do shkoj në punë kur ka një bebe në shtëpi.

Ndaj njerëz mendohuni më mirë kur shënjestroni me të tilla pyetje-presioni e gjykimi vetëm nënat. Fëmijët kanë edhe baballarë!


Shtuar 21.09.2021 13:33