Tashmë baba i dy fëmijëve, Lorik Cana prezanton “ishin”: Ka tatuazh me emrin tim (FOTO LAJM)

Kapiteni legjendar i Kombëtares, Lorik Cana së fundmi ka ndarë në llogarinë e tij në “Instagram”, një foto të rrallë ku prezanton pas më shumë se 10 vitesh “ish-in”. Nëse ju shkon mendja se kush mund të jetë, nuk bëhet fjalë për një vajzë, por për makinën e tij tip “Porche” që e kishte në garazhd.

“Dua të ndaj me ju diçka të veçantë që më ndodhi mua sot, me të gjithë ju. Unë pashë pas më shumë se 10 vitesh një ish-in tim. E di që është e vështirë ta them këtë dhe ndoshta nuk duhet ta them, por një numër i madh kujtimesh dhe pasionesh mu rikthyen. Ajo është ende shumë atraktive, një bukuri reale dhe ende ka një tatuazh me emrin tim në të… shpresoj të të shohë një ditë. Më mungon!”, ka shkruar Cana.

Lorik Cana është baba për herë i dy fëmijëve. Partnerja e tij italiane, Monica, solli në jetë fëmijën e dytë të çiftit në janar të 2020-tës, një vogëlushe që e pagëzuan me emrin Enkeleida.


Shtuar 23.04.2021 10:15