Supergol Pellegrini, Roma shënon përsëri (VIDEO)

Juventus nuk po e përballon dot Romën e Mourinhos.

Pak minuta nga goli i dytë, Roma shënon dhe të tretin me anë të Pellegrinit në minutën e 53-të.

Djaloshi realizoi një supergol nga goditja e dënimit.

Roma 3-1 Juventus/ h.ll/albeu.com

Shikoni golin këtu:


Shtuar 9.01.2022 19:49