Conte sfidon Xavin për shërbimet e Adama Traore

Pak ditë më parë nga metiat spanjolle konfirmohej se Barcelona pëlqen rikthimin e sulmuesit anësor, Adama Traore.

Traore luan me Wolves në Angli dhe duket se e ardhmja e tij është te ndonjë ekip më i mirë.

Tashmë edhe Tottenham është futur në garë për të.

Tottenham dëshiron të mposhtë konkurrencën për të arritur te Adama Traore.

Sipas raportimeve nga ‘Sunday Times’, anësori i Wolverhampton pëlqehet shumë nga Spurs të cilët në këtë moment mund të hyjnë në një negociatë për të arritur lojtarin./ h.ll/albeu.com


Shtuar 9.01.2022 19:50