Roma dyfishon rezultatin dhe kalon në avantazh (VIDEO)

Roma ka kaluar në avantazh me anë të Mkhitaryan në minutën e 48-të të pjesës së dytë.

Loja po jep shumë emocione dhe spektakël të vërtetë.

Roma 2-1 Juventus/ h.ll/albeu.com

Shikoni golin këtu:


Shtuar 9.01.2022 19:44