Stresi mbledh çunat dhe i vjen në ndihmë Berishës (VIDEO)

Reperi i njohur, Arkimed Lushaj, i njohur si Stresi, është parë në selinë e Partisë Demokratike me një grup të rinjsh.

Duket se ai nuk e ka lënë vetëm doktorin në këtë ditë të rëndësishme për të, pas hyrjes së tij më një grup mbështetësish në selinë blu./albeu.com/