Stadiumi i Kukësit drejt përfundimit, shikoni pamjet më të fundit (VIDEO)

Kukësi pritet të luajë në fushën e tij gjatë sezonit të ardhshëm.

Një aspekt që i ka dëmtuar verilindorët gjatë gjithë kësaj kohe për shkakun se nuk kanë pasur mbështetjen e tifozerisë së tyre.

Investimi është i kryer nga Qeveria Shqiptare dhe Federata Shqiptare e Futbollit.

Më poshtë mund të ndiqni edhe pamjet e brendshme të stadiumit që janë publikuar nga faqja zyrtare e Kukësit në Facebook.


Shtuar 11.05.2021 22:09