Spektakël në qiell, Rama nxjerr foton kuqezi

Pas shiut të rrëmbyeshëm dhe breshërit, qielli në kryeqytet u flakërua gjatë perëndimit të sotëm.

Ka qenë dhe kreu i qeverisë Edi Rama i cili ka ndarë një foto nga perëndimi shkëputur pranë stadiumit Air-Albania. 

“Kuqezi”, shkruan Rama.

Shtuar 20.05.2021 20:53