Socialistët ndezin para kohe qiellin me fishekzjarre në Bulqizë

Kanë mbetur edhe 4 kuti të panumëruara në qarkun e Dibrës, ku Partia Demokratike kryeson me 45.14% të votave, e ndjekur nga PS me 44.64% të votave dhe LSI me 6.95%.

Ndërsa procesi i numërimit vijon, socialistët kanë nisur festën në qendrën e Bulqizës, pasi deri tani kjo bashki kryeson me 6423 vota kundrejt PD 5378./albeu.com

 

Shtuar 27.04.2021 00:16