Shpërthen Tayna, publikon këngën me artisten e njohur ndërkombëtare (VIDEO)

Artistja e njohur kosovare, Tayna ka publikuar kngën e re në bashkëpunimin me artisten e njohur ndërkombëtare, Ivorian Doll.

Kjo këngë është titulluar “WTF”.

Në këtë videoklip, Tayna paraqitet tejet seksi dhe me veshje tejet provokuese.

Ende pa i bërë 1 orë, kënga ka arritur të grumbulloj 100 mijë shikime./

 

 


Shtuar 18.03.2021 19:01