Salsano Rapi rikujton takimin me Sali Berishën: Më tha një frazë që më pëlqeu shumë

Moderatori dhe aktori i njohur, Salsano Rapi ka rrëfyer takimin e tij me ish-kryeministrin Sali Berisha.

Rapi ishte i ftuar në emisionin “Goca dhe Gra”, ku ka treguar edhe copëza nga takimi.

“E imitonin javë për javë në Portokallo. Na mblodhi të gjithvë dhe na tha ju jeni opozita e vërtetë. Më ka pëlqyer shumë kjo frazë”, tha ndër të tjera Salsano./albeu.com/

Shtuar 27.01.2022 08:58