“Rroftë pusi”, Bes Kallaku i përvishet keq Ramës: Bubqi nuk shihet natën se s’ka drita (FOTO LAJM)

Vijojnë replikat në rrjetet sociale mes aktorit Bes Kallaku dhe kryeministrit Edi Rama.

Gjithçka ka nisur kur ky i fundit ka postuar në Instagramin e tij një video nga profili i Kallakut, ku shfaqet Bubqi nga hapësira.

Rama “e kritikoi” Besin se Bubqi është ‘citty’ dhe jo ‘country’. Ndërkohë, aktori e ka falenderuar për postimin, por ka theksuar me humor se nuk ka ujë dhe as drita.

“Flm qe mi paske bo repost postimit tim per Bubqin.

Ai eshte fshati me i bukur ne bote diten, se naten nuk shihet pasi ska drita. Uje jo e jo. Rroft pusi Ijes”, komentoi Besi./albeu.com/


Shtuar 30.12.2021 18:54