Rrëfehet vajza e ministrit Niko Peleshi: Kam punuar në Call Center, kam zero lekë në bankë

Aleksia Peleshi, vajza e ministrit Niko Peleshi, ka folur rreth punës së saj të mëhershme në Call Center dhe ka shtuar se nuk ka asnjë lek momentalisht në llogarinë e saj bankare.

Sa e pasur është Aleksia Peleshi? Në përgjigjen e saj të fundit, Aleksia ka lënë të kuptohet se asgjë nuk është siç mendon publiku.

Ester Bylyku: I gjithë publiku është kurioz për diçka: A ke punuar ndonjëherë ti moj vajzë?

Aleksia Peleshi: Po, kam punuar, madje një nga punët e mia ka qenë në call center, disa muaj më parë. Nuk zgjati shumë, sepse tani gjeta një punë tjetër më të mirë, si menaxhere e rrjeteve sociale.

Ester Bylyku: Vajza e një Ministri në Call Center? Sa je paguar? Të mbajtën me hatër?

Historia e frikshme e Aleksia Peleshit në Spanjë: Perversi më goditi dhe më çau në kokë
Aleksia Peleshi: Kam, fituar sa të gjitha vajzat e tjera. Jam vajza e Ministrit, por nuk jam Ministre vetë. Edhe ai Ministër ia ka nisur nga zero, kështu më pëlqen dhe mua t`ia nis.

Ester Bylyku: Sa para ka Aleksia në llogarinë bankare? Se ti tani punon. (qesh)

Aleksia Peleshi: Për momentin zero lekë. Sepse unë punoj, por edhe harxhoj./albeu.com

 


Shtuar 15.10.2021 23:34