Romeo “gjuan” live Beniadën në spektakël (FOTO LAJM)

Romeo dhe Donaldi kanë bërë një lojë për banorët.

Romeo është futur brenda në rolin e Donaldit.

Disa e kuptuan e disa të tjerë jo. Menjëherë pas kësaj ishte Romeo që shfrytëzoi rastin dhe e ‘gjuajti’ Beniadën.

Ai e ‘ngacmonte’ atë me fjalë, pasi ditë më parë ai tek një letër dërguar Donaldit i kishte thënë: Mi fol një cik asaj Beniadës se është shumë e mirë. /albeu.com/

Më shumë nga interneti


Shtuar 7.12.2021 23:21