Rey Manaj nuk ka ndërmend të ndalet, shënon tjetër gol për Barcelonën

Sulmuesi shqiptar, Rey Manaj po tregon klas të lartë me klubin e Barcelona B.

Ai ka shënuar golin e epërsisë për klubin e tij në ndeshjen ndaj UCAM Murcia që rezultatin aktual e vendosi në 1:2.

 

 

Por, nuk vonoi shumë dhe klubi UCAM Murcia ka barazuar rezultatin në 2:2 në minutën e 82’të të takimit.

Manaj shënoi gol të bukur nga distanca, duke dëshmuar aftësitë e veta sulmuese.


Shtuar 16.05.2021 13:51