Rama ironizon Bashën e Berishën, i krahason me “Tomi-n dhe Jerry-n”: Brava, non brava!

“Grata, non Grata”, kështu e ka emëruar një video kryeministri Edi Rama, si një koment për situatën që ndodhet aktualisht Partia Demokratike.

Me anë të kësaj video nga filmi vizatimor “Tomi dhe Jerry”, Rama ironizon Sali Berishën dhe Lulzim Bashën, ku njëri ka çelësat e selisë e tjetri kërkon t’ia marrë.

Në reagimin e tij, kryeministri Edi Rama thekson se s’kam asnjë punë me kacafytjen e dy kufomave politike njëra grata tjetra nongrata.

@ediramatiktok #grataNONgrata#çeleNONmylle#bravaNONbrava#hapeNONhape ♬ original sound – EdiRamaTikTok


Shtuar 21.12.2021 21:41