PSG nuk pret më, dëshiron menjëherë Pogba-n

Paul Pogba nuk do të rinovojë me Manchester United dhe për këtë arsye “Djajtë e Kuq” janë të gatshëm ta shesin menjëherë francezin.

Sipas “El Chiringuito”, PSG ka kontaktuar klubin anglez për të kërkuar detajet e transferimit.

PSG dëshiron të bëjë goditjen e madhe këtë merkato dimërore./ h.ll/albeu.com


Shtuar 11.01.2022 11:00