Prifti shkelmon qenin në Kishë: Nuk është han pa porta (VIDEO)

Një ngjarje e çuditshme ka ndodhur në një kishë në Peru, ku një prift ka shkelmuar një qen.

Ngjarja ka ndodhur në një kishë në Cajapampa të Perusë.

Teksa qeni hyri në kishë gjatë meshës dhe iu afrua altarit, prifti reagoi me brutalitet duke e goditur me shkelm.

Të gjithë pritën që prifti të reagonte me pozitivitet, por ndodhi krejt e kundërta./albeu.com/