Plasin memet me Juven pas humbjes ndaj Beneventos (FOTO LAJM)

Juventus humbi 0-1 në shtëpi nga Benevento dhe tani titulli duket pothuajse i pamundur.

 

Cristiano Ronaldo Reaction To Flopper Is Your New Favorite Meme

Menjëherë pas ndeshjes rrjeti shpërtheu me meme. Për më shumë shfletoni galerinë. /albeu.com/


Shtuar 21.03.2021 20:59