LIVE/ Plagosja në Kavajë, Basha mbërrin në vendngjarje ku pritet nga qindra demokratë

Menjëherë pasi u njoftua për ngjarjen në Kavajë, ku në zyrën elektorale të PD-së u plagos  27 vjeçari Bledi Oshtuni, Basha anulloi takimet në Tiranë dhe u nis me urgjencë drejt vendit të ngjarjes.

Kryedemokrati ka arritur në kohë rekord, ku është pritur nga qindra demokratë kavajas. /albeu.com/


Shtuar 19.04.2021 20:34