Përplasen “kokë më kokë” dy makina në Bulqizë, detajet e para

Foto ilustruese

Dy makina janë përplasur kokë më kokë në Bulqizë.

Sipas burimeve, raportohet se aksidenti ka shkaktuar dëmtime të shumta të automjeteve, por ende nuk ka informacion paraprak nëse ka osë jo viktima.

Ndërkohë policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të shkaqeve të këtij aksidentit./albeu.com/