Përfshihet nga flakët stalla në afërsi të “Urës me Harqe” (VIDEO)

Një zjarr ka rënë në një stallë në afërsi të  “Urës me Harqe ” ka rënë zjarr.

Policia bën me dije se, menjëherë kanë shkuar në adresën e dhënë shërbimet e Policisë dhe zjarrfikëses, ku po punohet për fikjen e zjarrit.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes./albeu.com


Shtuar 6.09.2021 17:01