Përfshihet nga flakët banesa tre katëshe në Lezhë (VIDEO)

Një banesë tre katëshe është përfshirë nga flakët e zjarrit në fshatin Gramsh të Lezhës. Flakët kanë nisur në katin e tretë dhe fatmirësisht nuk ka dëme në njerëz, pasi familjarët kanë arritur të dalin në kohë nga shtëpia.

Zjarrfikëset ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për shuarjen e flakëve./albeu.com


Shtuar 12.01.2022 16:33

Tags: ,