Pedagogia rreh burrin dhe e tërheq zvarrë, studentët i quante “qen” (VIDEO)

Një pedagoge në Bosnjë-Hercekovinë ka rrahur burrin dhe e ka tërhequr zvarrë.

Ngjarja është filmuar në një parking në Bosnje Hercegovinë.

Mediat e huaj bëjnë të ditur se gruaja në fjalë është profesoresha Edisa Trumiq dhe partneri i saj, profesor Adnan Hoxhiq.

Edisa Trumiq është e njohur për publikun edhe më parë. Pedagogia u bë virale në rrjet, ku në një video shihej dhe dëgjohej teksa ofendonte studentët duke i cilësuar si “qen”.

Ngjarja e plotë u mbulua, ndërsa prof. Trumiq është ende ligjëruese në Fakultetin e Farmacisë në Tuzla./albeu.com/