PD mban fort Kukësin, fiton me një diferencë të thellë nga PS

Procesi i numërimit të votave ka përfunduar në qarkun e Kukësit. Janë numëruar të gjitha kutitë dhe PD ka fituar me një rezultat të thellë ndaj PS.

Në të gjitha Bashlitë këto janë rezultatet:

PD ka marrë 24071 (62.2%)

PS ka marrë 13865 (35.8%)./albeu.com

Shtuar 26.04.2021 08:04