Pas Vlorës e Lushnjes, FNSH “blindon” Elbasanin gjatë natës (VIDEO)

Pas qytetit të Vlorës, Lushnjes, FNSH ka ndërhyrë mbrëmjen e sotme edhe në Elbasan.

Mbrëmjen e sotme në Elbasan, Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë (FNSH) janë duke kryer një sërë kontrollesh për zbatimin e planit të masave për zgjedhjet e 25 prillit.

Po ashtu synohet që përmes këtyre kontrolleve të bëhet e mundur kapja e personave në kërkim, si dhe parandalimi i ngjarjeve kriminale.


Shtuar 27.03.2021 23:56