Pas humbjes së 25 prillit, Rudina Hajdari bën lëvizjen e papritur (FOTO LAJM)

Në zgjedhjet e 25 prilllit, Rudina Hajdari e cila kandidoi për deputete në qarkun e Elbasanit mori një rezultat zhgënjyes.

Pas humbjes së zgjedhjeve, Rudina  Hajdari është larguar nga Shqipëria. Përmes një postimi në rrjetet sociale, Rudina tregon se ndodhet në SHBA.

Pak ditë më parë një lëvizje të tillë ka bërë dhe kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, e cila publikoi dhe foto krahë këngëtares së njohur shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha.

Shtuar 18.05.2021 04:05