Partizani barazon shifrat ndaj Bylis (VIDEO)

Partizani ka barazuar shifrat 1-2 ndaj Bylis.

Autori i golit është Tedi Cara i cili pasi futet në zonë gjuan bukur dhe ia del ta ndalë topin në fundin e rrjetës. /albeu.com/


Shtuar 26.05.2021 17:59